40 Uzman Arap Asıllı Hocadan 50 TL’ye 20 Saatlik Arapça Eğitimi!

AROMER Afis

29 Mayıs ARÖMER’in iki yıl önce başlattığı, 15 farklı üniversiteye Arap asıllı Arapça hocasını sağlayan ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ‘’Arapça Öğretmenleri! Haydi Türkiye’ye’’ (AHT3) projesi kapsamında yüzlerce CV arasından seçilmiş Arap asıllı hocalardan Arapça eğitimi alma imkanını sizlere sunuyoruz.

Eğitim, Arap dünyasından gönderilen CV’ler arasından seçilmiş ve özel olarak Türkiye’ye davet edilmiş 40 Arapça öğretmeni tarafından verilecek ve öğrenciler toplamda 20 saatlik bir Arapça eğitimini 50 TL’ye alacak. Eğitimler başlamadan önce öğrenciler ‘’Seviye Belirleme Sınavı’’ SBS’ye tabi tutulacaklar ve sınavdan aldıkları puana göre üç ayrı seviyede açılacak olan sınıflardan birinde eğitim görecekler.

9-15 Haziran tarihleri arasında belirli bir müfredata göre uygulanacak olan 7 günlük eğitim, saat 16:00 ila 19:00 saatleri arasında 29 Mayıs Üniversitesi’nin Üsküdar’daki Arapça Öğretim Merkezinde yapılacak.

Kontenjanla sınırlı olan bu eğitimden faydalanmak isteyenlerin ad-soyad, doğum tarihi ve tel.nosunu aşağıdaki adrese e-mail göndererek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

aromer29mayis@gmail.com

Not: Eğitim ücreti 50TL olup programa katılan öğrencilerden depozito olarak 50TL daha alınacaktır. Devamsızlığı %30’un altında olan öğrencilere program sonunda 50 TL geri iade edilecektir.